اشتباهات رایج زبان انگلیسی

50 اشتباه رایج زبان انگلیسی

همه ما با این ضرب المثل آشنا هستیم

 

ادب از که آموختی؟ از بی ادبان!

 

اگر به شما بگم که میشه زبان رو هم از اشتباهات آموخت پر بیراه نگفتیم. یادگیری زبان با اشتباهات همراهه و اشتباه جزء جدا نشدنی از پروسه یادگیری زبان انگلیسی هست. 

اما یک سری اشتباهات میتونن مرگبار باشن و آبروی شخص در یک جمع ممکنه بره. ما سالهای سال پیش یک دوره آنلاین رو آماده کردیم با نام ۵۰ اشتباه رایج زبان انگلیسی که شاید جزء اولین دوره های مجازی انگلیسی در ایران بود و البته با کمترین امکانات این دوره مجازی ضبط شد و هیچ کدام از سیستم های حرفه ای صدا و تصویری که الان هست رو در ضبط این دوره استفاده نکردیم. بعد از طراحی سایت جدید کلاورپد کلاس ۵۰ اشتباه رایج رو در سایت قرار ندادیم چون از استانداردهای صوتی کافی برخوردار نبود ولی اصرار زیاد زبان آموزانی که این دوره رو قبلا ثبت نام کرده بودند و این دوره رو دوست داشتند باعث شد نظرمون عوض بشه و دوباره این دوره دوست داشتنی رو در سایت کلاورپد داشته باشیم و اینبار بصورت رایگان. 

حالا شما میتونید به راحتی یک کلیک در این دوره ثبت نام کنید و ۵۰ اشتباه مرگبار انگلیسی رو یاد بگیرید و اونها رو مرتکب نشید. پیشاپیش هم از شما بخاطر کیفیت پایین صدا در این دوره عذرخواهی میکنم و همینطور امیدوارم که به بزرگواری خودتون سطح پایین بیان بنده رو هم در این دوره ببخشید و بگذارید به حساب کم تجربگی در امر فن بیان در ابتدای تدریس مجازی. 

 

کلاس خوبی داشته باشید…

رایگان – ثبت نام