زمان های انگلیسی پیشرفته

کلاس زمان های پیشرفته انگلیسی یک کلاس بی نظیر و بدون نقص جهت آموزش زمان های پیشرفته انگلیسی میباشد. استاد عطایی با طرح کاربردهای این زمان ها و ارایه مثال ها و لغات مرتبط سعی در ارایه کلاسی را دارند که تمامی نیازهای یک زبان آموز سطح Pre-intermediate تا  Advanced را پوشش دهد. این کلاس مکمل کلاس آموزش زمان های مقدماتی در همین وب سایت می باشد که با کلیک در اینجا میتوانید در آن شرکت کرده و سپس در این کلاس شرکت نمایید.

نیاز به یادگیری زمان های پیشرفته انگلیسی

اگر شما هم مثل ۹۰ درصد افراد در آموزشگاه ها زبان یاد گرفته اید، مطمینا یک انگلیسی بسیار ساده را مکالمه میکنید و فقط از ساختارهایی مثل حال ساده، گذشته ساده و آینده ساده استفاده میکنید. شاید لغات را خوب بدانید و شاید سریع صحبت میکنید، ولی آیا انگلیسی شما تنوع دارد؟ اگر خیر حتما بسته خودآموز زمان های انگلیسی پیشرفته به شما کمک خواهد نمود تا انگلیسی ساده خود را تبدیل کنید به یک انگلیسی بسیار متنوع و طبیعی که نه تنها به مکالمه بهتر شما منجر خواهد شد، بلکه به شما در تقویت شنوایی و خواندن متون هم کمک خواهد نمود.

زمان های پیشرفته انگلیسی

منظور از زمان های پیشرفته انگلیسی ساختارهای زمانی میباشد که مختص زبان انگلیسی بوده و اکثرا در زبان های دیگر وجود ندارند. البته زمان هایی در فارسی وجود دارن اما ما در انگلیسی آنها را به شکل متفاوتی استفاده میکنیم. با دانستن کاربرد زمان ها دانشجو میتواند با سادگی هر چه تمام تر آنها را در مکالمه استفاده نماید. دلیل دانستن کاربردها این است که دانشجو بتواند آنها را جایگزین تفکر فارسی خود نموده و سپس از آنها در مکالمه استفاده نماید.

برای مثال:

من از شما درباره آینده میپرسم. ۱۰ سال آینده خود را چگونه میبینید؟

معمولا دانشجویان از جملاتی نظیر

I want to

I like to

I will

استفاده میکنند. این ساختارها آنقدر که باید درست نیستند و البته اشتباه هم نیستند. این ساختارهای حال و آینده ساده هستند که تقریبا همه از آنها میتوانند استفاده کنند. و جمله ای نظیر

I want to start a company. I’m going to save my money and get married. I like to live in another country with my wife

ساخته میشود. در عین درست بودن جمله بالا، همه چیز بسیار ساده و غیر انگلیسی است.

با گذراندن کلاس زمان های پیشرفته انگلیسی شما میتوانید جملاتی نظیر جمله زیر را به راحتی بسازید که انگلیسی واقعی واقعی میباشد:

I will have started my own business. I’ll have saved enough money by then and will have gotten married in 10 years’ time. I’m going to be living with my wife in another country.

خوب میبینید که همان جمله بالا فقط با تغییر ساختار زمانی بسیار بهتر شده و مفهوم دقیق تری را از جملات رسانده و سطح مکالمه ای دانشجو را نیز نشان میدهد.

نحوه تدریس دوره زمان های پیشرفته انگلیسی

همانند تمامی دوره های آنالیزی استاد عطایی، این دوره نیز بر طبق کاربردها برنامه ریزی شده است. در هر درس دانشجو یکی از کاربردهای زمان خاصی را فرا گرفته و با توضیحات استاد عطایی و آموزش لغات مرتبط شروع به جمله سازی در آن قسمت ها مینماید. در پایان هر بخش ۱ امتحان قرار داده شده که دانشجو آن را انجام داده و در بخش بعدی استاد عطایی پاسخ ها را ارایه داده و توضیحات لازم را انجام میدهند تا دانشجو متوجه مشکلات خود شده و آنها را جبران نماید.

این کلاس برای چه کسی مناسب است؟

برای کسی که تا حدی صحبت میکند ولی صحبت های وی ساده است.
برای کسی که دوره آموزش زمان های ۱ را گذرانده.
برای کسی که قصد شرکت در آزمون های آیلتس و تافل را دارد.
برای کسی که قصد یادگیری زبان برای تجارت و نامه نگاری اداری را دارد.
برای کسی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارد.

 

محتوای کلاس

نمایش همه

ثبت نام این دوره به سایت مدرسه مجازی عطایی آنلاین منتقل شده است.